Żółty guzek na prąciu i nie tylko. Co to wszystko oznacza?

Witam! Mam 13 lat, jakieś 3 dni temu zorientowałem się, że na moim prąciu znajduje się jakby żółty guzek, wypełniony jakimś płynem (ropą). Codziennie stawał się większy. Dodam, że czasami uprawiam masturbację, zawsze czystymi rękami. Nie chciałem mówić nic o tym rodzicom, ponieważ jestem po jednej operacji. Proszę o pomoc! PS Proszę nie kierować się moim wiekiem i nie postanawiać, że nie odpowiecie na to pytanie z powodu młodego wieku. Problem nr 2. Kąpiąc się, zorientowałem się że w woreczku mosznowym pod penisem, oprócz dwóch jąder znajduje się jakby trzecie jądro, tylko o wiele mniejsze. Nie wiem, czy to guz czy co. Dodam, że przy oddawaniu moczu nic a nic nie boli. Proszę o odpowiedź na te pytania jak najszybciej.

Witam serdecznie!
Tego typu wypryski często pojawiają się u chłopców w Twoim wieku. Najprawdopodobniej jest to krosta wypełniona treścią ropną. Ważna w tym momencie jest higiena, powinna wystarczyć woda z mydłem.
Jednak ze względu na obecność jakiegoś tworu w worku mosznowym, mimo wszystko zalecam wizytę u urologa. Niezbędne będzie powiem badanie palpacyjne jąder, być może także USG. W trakcie kontroli doktor przyjrzy się też wykwitowi na prąciu.
Pozdrawiam