Żółty i gęsty katar u 2-miesięcznego dziecka

witam moja 2 misieczna córeczka od tygodnia ma katar teraz jest zółty i gesty. co robic stosuje sól morska sól fizjologiczna i inchalacje a takze nasivin a katar nie ustepuje co mam robic
ponad rok temu

Lek. Izabela Ławnicka

Witam!
Jeśli od tygodnia stosuje Pani wymienione leki, a objawy nie ustępują, zdecydowanie proszę skonsultować się z lekarzem pediatrą. Warto ocenić, czy katar nie jest wynikiem infekcji dróg oddechowych, co wymaga bardziej specjalistycznego leczenia.