Żółty katar i mokry kaszel u 15-miesięcznego dziecka

Witam moja córka 15 miesięczna od 2,5 miesiąca ma katar żółtawy i mokry kaszel który najbardziej ją męczy w nocy.miała podawane różne syropy flegamine mukosolwan itp inhalacje od soli po nebud i nic nie pomaga.Mała już jest tak zmęczona że na widok inhalatora i syropu poprostu ucieka, nasz lekarz teraz zlecił badanie morfologi i twierdzi że to wirus tylko że każdy wirus kiedyś się konczy a u nas tego nie widac .Bardzo proszę o pomoc w imieniu swojej córki przedewszystkim.Aga

Małgorzata Panek

Przewlekły katar, zwłaszcza o żółtym, ropnym zapaleniu , może być wskazaniem do antybiotykoterapii. Przewlekająca się infekcja wirusowa może sprzyjać nadkażeniu bakteryjnemu.
Proszę zgłosić się do pediatry.
Pozdrawiam