Żółty katar z krwią po korekcji małżowin nosowych

Jestem tydzien po zabiegu korekcji małżowin nosowych metoda celon. Niestety czuje sie źle, cały czas cos tam mam w nosie, rano smarkam na żółto z dodatkiem krwi, pewno strupki po zabiegu, mam uczucie rozpierania nosa, z lewej strony miedzy nosem a okiem jestem lekko opuchnięty, widać ze cos pod tam pulsuje. Mam wrazenie, ze wkradł sie jakis stan zapalny. Co robić? Czy to normalne?

To wszystko normalne w tak krótkim czasie od operacji. udaj się do operatora na opatrunki nosowe co najmniej dwa razy w tygodniu Przez najbliższy miesiąc