Żólty odcień zębów pojawiający się wraz z wiekiem

Witam! mam taki problem , że wraz z wiekiem moje zęby zaczeły przybierac żólty odcień zębów chociaz nie są do konca ciemne tylko jasno-żółte. Gdy byłem mały byly białe, czy to moze byc przez geny ,czy poprostu mam takie kości i czy wybielanie mi pomoże?.

Witam!
Jest Pan młodym człowiekiem,dlatego myślę,że mówiąc "gdy byłem mały" miał Pan na myśli zęby mleczne,które rzeczywiście są barwy mleczno-bialej... Kolor zębów stałych jest w wiekszości przypadków lekko żółtawy bądź szary i uwarunkowany genetycznie! Wiele zależy też od tego,czy Pan pali papierosy i czy dokładnie myje zęby... Proszę udać się do dentysty,który oceni sytuację i powie,czy wybielanie rzeczywiście będzie konieczne...
Pozdrawiam.