Żółty osad na języku i negatywny wynik badania na pasożyty

Witam zwracam sie z uprzejma prosba udzielenia mi jakiejs rady. Mam żółty osad na jezyku. Robilem badania odnosnie pasozytow , nie wykazalo to nic. Wstawiam zdj. mojej jamy ustnej. Proszę o pomoc , dziekuje , pozdrawiam. http://imageshack.us/photo/my-images/706/es9s.jpg/

Witam! Niestety nie można uwidocznić obrazu załączonego zdjęcia. Żółty nalot na języku najczęściej związany jest z infekcją grzybiczą lub patologiami z górnego odcinka przewodu pokarmowego (np. choroba refluksowa przełyku).