Żółty płyn z rany po operacji usunięcia jajnika z guzem

Witam, jestem dwa tygodnie po operacji usunięcia jajnika wraz z guzem. Po ściągnięciu szwów zaczęła mi z rany wyciekać krew, trwało to dwa dnie, potem był spokój i na trzeci dzień znów było to samo. Położna, potem chirurg powiedzieli mi, ze to krwiak wycieka i ze to dobrze. Nie ma stanu zapalnego, niestety nadal mnie to martwi, bo cały czas sączy się teraz już żółty płyn, czasem lekko podbarwiony krwią. Rana jest ładnie wygojona tylko w tym miejscu jest jeszcze zróżowiona. Proszę o radę.

Taka wydzielina surowicza z rany może jeszcze wydobywać się nawet przez 3-4 tygodnie po zabiegu. Jeśli jednak systematycznie nie będzie się wycofywała, nie będzie jej coraz mniej trzeba w tej sprawie ponownie skonsultować się bezpośrednio z chirurgiem.