Żółty śluz a ryzyko ciąży

Witam . Mam takie pytanie . 7 listopada kochalam się z chłopakiem a 18 listopada dostałam miesiaczke czy mogę być w ciąży czy to tylko jakieś zapalenie ? .

Lek. Jacek Ławnicki

Witam! Jeśli współżyła Pani z partnerem bez zabezpieczenia, to ryzyko ciąży jak najbardziej istnieje. W celu potwierdzenia/wykluczenia ciąży proszę wykonać test ciążowy. Wynik będzie wiarygodny około 14 dni po stosunku.