Żółty śluz w 24. tygodniu ciąży a przyjmowanie luteiny

Witam.jestem w 24 tyg ciazy .od miesiaca biore luterina dopochwowo.mialam przy tym wodnity i bialy sluz ,teraz od kilku dni n wkladce zluz jest zotwy i bezwonny . Do ego wystepuje suchosc pochwy. Tydz temu bylam,u lekarza i stwierdzil ze nie ma zapalenia zadnego.czy ten sluz jest spowodowany luteina?? Prosze o odpowiedz

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję kierować się zaleceniami lekarza prowadzącego. bez badania lekarskiego ciężko jest coś więcej powiedzieć.