Zoperowana przetoka krzyżowo-guziczna a nieprzyjemna substancja z rany

Mam problem ....okolo 2 lata temu mialem operowana przetoke krzyzowo guziczna ..wlosowata...po operacji byl maly otwor z ktorego od czasu do czasu wyciagalem kepke wlosow...niemile... Od tamtego czasu co jakis czas rowniez saczy sie z tego i dzis zauwazylem ze znow mam to samo ..nieprzyjemna w zapachu substancja ...:( czytalem ze raka przetoke wycinaja i zostawiaja po zabiegu tzw zarninowanie czy cos..ja mialem zaszyte zaraz po zabiegu....prosze o pomoc

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy mogą wskazywać na nawrót problemu torbieli włosowej. Sugeruję konsultację ze specjalistą chirurgiem, który oceni zmianę oraz wdroży właściwe postępowanie.