Zapytaj lekarza

1 , 0 1 0 , 1 9 7

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Zranienie podczas aplikacji leków dopochwowych

Na grzybicę pochwy dostałam lek Nastyatyna Vp w tabletkach dopochwowych( wcześniej brałam Flucofast, ale się nie sprawdził). Nie mam wprawy przy tego typu tabletkach i wczoraj aplikując jedną zrobiłam to chyba za mocno, gdyż pojawiła się odrobina krwi. Teraz przy oddawaniu moczu doskwiera mi ból i jest w nim widoczna krew. Już jestem umówiona do ginekologa, ale czy można coś z tym zrobić do tego czasu?
KOBIETA, 21 LAT 11 miesięcy temu

Palenie w ciąży - świadomy wybór

Lek. Tomasz Budlewski Stażysta/Rezydent, Łódź
79 poziom zaufania

Jerzy jest bardzo nasilone E to proszę udać się do lekarza ginekologa izby przyjęć szpitala ginekologicznego

umów wizytę 0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety