Źródła witamin - naturalne i suplementy

Czy takie witaminy z tabletek są wartościowe? Czy raczej powinnam się przestawić na owoce i warzywa i nie kupować sztucznych preparatów?
ponad rok temu

W związku z tym, że suplementy, które są źródłem witamin, są dziś kontrowersyjne, wiele wyników badań mówi o różnym ich wpływie na zdrowie. Najrozsądniejsza będzie po prostu odpowiednia dieta bogata w naturalne witaminy pochodzące z warzyw i owoców, pełnoziarnistych produktów zbożowych.