Zrosty opłucnowe w szczytach płuc z przewagą strony lewej

moj tato ma takie wyniki 1zrosty opłucnowe w szczytach płuc z przewagą strony lewej 2dyskretne pasmowate zmiany włokniste w okolicy górnego bieguna wneki lewej 3zaciemnienie prawego zachyłka przepon-sercowej torbiel celomatyczna zarys sylwetki serca o konfiguracji astenicznej co to oznacza dla niego jakie sa rokowania Prosze o odpowiedz Z góry dziekuje

Witam. To wszystko w połączeniu ze stanem klinicznym, badaniami wydolnościowymi itp rozważy leczący pulmonolog, do niego też trzeba skierować w/w pytania.