Zsinienie środkowego palca u ręki

Witam, dwa dni temu zsiniał mi środkowy palec lewej ręki ( tylko równo paliczek środkowy) , palec nie bolał, co dziwne zasinienie nie powstało pod wpływem urazu, tylko samoistnie. W tym momencie zasinienie schodzi, lecz pojawiło się lekkie drętwienie i ból całej ręki. Proszę o pomoc , dziękuje.

najlepiej udać się do lekarza. Diagnostyka przez internet to kiepski pomysł. W medycynie podstawową zasadą przy stawianiu rozpoznania jest dokładna znajomość objawów i badanie pacjenta.

Możliwe, że naderwała Pani przyczep ścięgna długiego zginacza palców. Czasem takie urazy są niezauważalne. Proszę skontaktować się z lekarzem.
Pozdrawiam, Paweł Czarnocki