Zsunięcie prezerwatywy do pochwy w ostatni dzień okresu a ryzyko ciąży

Witam. W ostatni dzien okresu czyli 5 jeszcze miałam delikatne plamienie kochałam sie z mezem prezerwatywa została we mnie nie zauwarzylismy nawet kiedy i doszedł we mnie sama ją wyjełam po chwili i szybko sie umyłam jaka jest szansa na ciaze bardzo sie boje bo to za wczesnie na drugie dziecko :( owulacje mam co 27-28dni okres srednio 4 dni. prosze o odp

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
W opisanym przez Panią przypadku istnieje ryzyko ciąży choć jest ono bardzo małe ( trudno określić dokładnie jakie ono jest, ale w 100% nie można wykluczyć możliwości zajścia w ciążę). Pozdrawiam