Zsunięcie prezerwatywy i negatywny wynik testu ciążowego a ryzyko zapłodnienia

Ostatnią miesiączkę miałam 7 listopada. 16 listopada kochałam się moim chłopakiem. Co prawda mieliśmy zabezpieczenie ale mój chłopak źle założył prezerwatywę, potem ją przekręcił i zaczeliśmy się kochać. Prezerwatywa była lekko mokra. Moje pytanie brzmi. Czy mogę być w ciąży? Robiłam test po 4 dniach i wyszedł negatywny. Do tego ciągle boli mnie brzucho.

Witam! W tym wypadku nie można wykluczyć ryzyka ciąży. Apteczne testy ciążowe są najbardziej wiarygodne w dniu spodziewanej miesiączki bądź co najmniej 10-14 dni po stosunku.