Zsunięcie prezerwatywy i pozostawienie jej w pochwie

Witam, wczoraj uprawiałam seks z chłopakiem i nie zauważyliśmy i prezerwatywa zsunęła się i nie wiemy kiedy to się stało. Najgorsze jest to, że ta prezerwatywa była w mojej pochwie około 8 godzin. Mój chłopak nie doszedł, więc domniemanego wytrysku nie było, tylko troszkę jakiejś wydzieliny w niej było. Ale czy to możliwe abym zaszła w ciąże?
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Marta Gryszkiewicz

Prawdopodobieństwo ciąży istnieje gdyż doszło do wprowadzenia plemników do pochwy.