Zsunięcie prezerwatywy i zastosowanie Escapelle a ryzyko ciąży

Witam! 10 dni temu kochałam się z chłopakiem.Prezerwatywa zsunęła się na początku stosunku.Okazało się, że jest w pochwie.Szybko ją wyciągnęłam.Wzięliśmy nową i skończyliśmy stosunek z zabezpieczeniem.To był 10 dzień cyklu(cykle po 29-32 dni). Następnie 23 godziny po stosunku wzięłam escapelle. Czy istnieje możliwość ciąży? Czy w prejeakulacie mogły być silne plemniki i rozwijałby się płód pomimo tabletki? Mam obolałe piersi i nie nastąpiło krwawienie śródcykliczne. Bardzo proszę o odpowiedź.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Po przyjęciu escapelle szansa na ciąże nawet po takim zajściu jest bardzo mała.