Zsunięcie prezerwatywy podczas seksu bez wytrysku

Witam. Moja sytuacja wygląda następująco kochałam się z chłopakiem podczas okresu z zabezpieczaniem, niestety prezerwatywa zsunęła się (prawdopodobnie kochaliśmy się chwilę bez zabezpieczenia) natychmiast, gdy to zauważył przerwaliśmy współżycie. Oczywiście chłopak nie doszedł. Czy istnieje jakaś możliwość niechcianej ciąży, w momencie zsunięcia się kondoma, jeżeli nie było wytrysku? Okres mam raczej regularny około 32-35 dni.
KOBIETA ponad rok temu

Witam!
Istnieje możliwość zajścia w ciążę nawet gdy nie doszło do wytrysku, gdyż w preejakulacie czyli wydzielinie wydobywającej się z członka przed wytryskiem mogą znajdować się plemniki. Również stosunek w czasie okresu nie chroni w 100% przed niechcianą ciążą. Jeżeli jednak Pani cykle trwają aż 32-35 dni ryzyko zajścia w ciążę podczas okresu jest minimalne.