Zsunięcie prezerwatywy w dzień płodny a ryzyko ciąży

Witam. Uprawiając sex z dziewczyną który był zabezpieczony prezerwatywą doszedłem w środku jej pochwy. Przy wyjmowaniu penisa nie zauważyłem że prezerwatywa zsunęła się z penisa jednak spora część jej była na zewnątrz pochwy. Nie mam pewności czy sperma nie wylała się na jej wargi sromowe. Dodam że dziewczyna miał kalendarzowo ostatni dzień płodny. Jakie jest prawdopodobieństwo zajścia w ciążę ?
MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Witam serdecznie. Wszystko uzależnione jest od tego czy prezerwatywa uległa uszkodzeniu oraz czy z jej ujścia nie wydostało się nasienie. Jeżeli by tak było to niestety nie można wykluczyć możliwości zapłodnienia.