Zsunięcie się prezerwatywy a dni niepłodne

Witam, otóż chciałam się dowiedzieć czy kochając się w 3 dni po ostatnim odnotowanym śluzie płodnym(owulacyjnym) z zabezpieczeniem jest możliwość zajścia w ciążę? Chłopakowi zsunęła się prezerwatywa przy wychodzeniu z pochwy, bez spermy, a tylko niewielka część prezerwatywy została we mnie. Nie wznowiliśmy współżycia. Proszę o radę, miałam już "suche dni", uzywaliśmy lubrykantu. Z góry dziękuję za opinię.

Aleksander Ropielewski

Jeżeli nie doszło do kontaktu spermy z okolicą krocza, to nie ma ryzyka zajścia w ciążę. Dla pewności po 7-10 dniach od stosunku proszę wykonać test ciążowy.