Zsunięcie się prezerwatywy a lęk przed ciążą

Witam! Mam problem. Podczas stosunku z chłopakiem (na początku) zsunęła mu się prezerwatywa, jednak po krótkim czasie się zorientowaliśmy i nałożył nową. Jak wspomniałam, było to na początku stosunku, później było wszystko w porządku. Nie doszło do wytrysku. Czy istnieje ryzyko zajścia w ciążę? Dodam, że zastanawiałam się nad metodą Yuzpe (nie miałam możliwości kupienia tabletki "po"). Czy jest sens? Od stosunku minęło już 3 doby, a Microgynon będę mogła zażyć dopiero jutro wieczorem.

witam,
z uwagi na brak wytrysku w pochwie praktycznie nie ma możliwości ciąży.
Nie napisała Pani czy miała do tego dni płodne co też ma znaczenie
Mimo wszystko ciąży wykluczyć nie mogę, ale jej ryzyko jest małe