Zsunięcie się prezerwatywy podczas stosunku dzień przed dniami płodnymi a ryzyko ciąży

Witam, kochałam się wczoraj z moich chłopakiem i podczas wyjmowania penisa z pochwy gumka została we mnie a zawartość rozlała się na mojego chłopaka , ja natomiast miałam trochę na udach . Jakie jest ryzyko że wpadliśmy ?? Zaznaczam że od dzisiaj zaczynają się dni plodne , błagam o pomoc

Lek. Tomasz Budlewski

Prawdopodobieństwo ciąży istnieje. co do jego wysokości powiedziałbym ze jest raczej średnio niskie. Proszę pamiętać że nawet jeśli prezerwatywa nie pęknie to ryzyko ciąży zawsze istnieje ponieważ nie ma w 100 % skutecznych metod antykoncepcji.