Zsunięta prezerwatywa i stosunek z wytryskiem a ryzyko ciąży

Dzień dobry. Kochałem się ze swoją narzeczoną. Prezerwatywa zsuwała się z członka. "Skończyłem" w swojej partnerce. Prezerwatywa była trochę zsunięta z członka, ale nie pękła i cała jej zawartość pozostała w prezerwatywie. Czy istnieje ryzyko zajscia w ciąze?
MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Witam serdecznie. Każde zdarzenie niepożądane w trakcie stosunku może skutkować zapłodnieniem a w rezultacie ciążą. Nie jestem w stanie ocenić czy akurat w tej sytuacji doszło do choćby minimalnego przecieku plemników. Nie mniej jednak proponowałabym wykonać test ciążowy po 14 dniach od stosunku.