Zsuwanie prezerwatywy a problem z erekcją

Witam, Czy przy długim i mocnym stosunku po jakimś czasie prezerwatywa ma prawo lekko zsuwac/rozciagac sie z gornej czesci napletka ? reszta prezerwatywy pozostaje na miejscu. Wydaje mi sie ze przypadlosc jest powiazana z pozycja na jezdzca ew. brakiem nawilzenia chciaz uzywamy lubrykantu ale w miare uplywu czasu pojawia sie taki problem. Moze to problem ze slabnaca erekcja ?

Lek. Tomasz Budlewski

A jak długi trwa stosunek? Czy w innej pozycji również występuje tego rodzaju problem? Konieczne jest poznanie większej ilości informacji medycznych aby móc coś więcej powiedzieć.