Zwapnienia w prawym płacie wątroby

mam zwapnienie 3mm wprawym placie watroby,zmiana ogniskowa 35-20-37 mm ,seg.4bwatgroba najpewniej naczyniak.tak wykazało badanie tomograficzne,cały czas mnie boli ,co mam zrobić prosze orade ,dopiero dzisiaj odebrałam wynik

Trzeba z wynikiem skonsultować się z lekarzem, który wysłał na to badanie. Zmiany w zakresie wątroby na pewno nie powinny dawać dolegliwości bólowych i są niegroźne. Trzeba gdzieś indziej poszukać przyczyn bólu. O wszystkim zadecyduje lekarz prowadzący znający całą historię kliniczną.