Zwapnienia w sercu a poród naturalny

Witam, w dzieciństwie przeszłam zapalenie osierdzia. Na sercu są zwapnienia. Jestem teraz w ciąży, czy po przebytej chorobie serca będę mogła urodzić naturalnie???

Milena Lubowicz

O sposobie porodu ostateczną decyzję podejmuje lekarz odbierający poród. Myślę, że w Pani przypadku decyzja zależy od obecnego stanu serca, od Pani wydolności. Proszę porozmawiać ze swoim lekarzem, być może zaleci konsultację kardiologiczną.
Pozdrawiam