Zwapnienia w tkankach miękkich oraz płaskie zwapnienia wzdłuż nakłucia bocznego kości ramiennej

Witam. Mam pytanie odebrałam wynik kt, nie wiem co robić. jestem po operacji artrolizie stawu łokciowego. Teraz mam zwapnienia w tkankach miękkich, oraz płaskie zwapnienia wzdłuż nakłycia bocznego kości ramiennej, z warstwą korową o cechach entezofitu. Proszę o pomoc. Co z tym robić,??/ Kolejna operacja? Dziękuję

Aleksander Ropielewski

Wszystko zależy od Pańskich dolegliwości bólowych i ograniczeń ruchomości stawu, a także oczekiwań związanych ze sprawnością ręki. Bez dokładnej oceny badań dodatkowych nie jestem w stanie udzielić jednoznacznej odpowiedzi.