Zwapnienie obustronne prostaty

Witam, lekarz urolog podczas badanie usg stwierdził u mnie zwapnienie obustronne prostaty, byłem jeszcze u innego urologa i poprzez badanie przez odbyt powiedział mi ze mam zapalenie prostaty i że cięzko sie to leczy. Mam 29 lat, ogólnie czasem odczuwam bule w podbrzuszu i czasem mam wrazenie ze mam jakąś górkę pomiędzy moszna a odbytem tak mniej więcej po srodki i dziwne odczucie ze na czym siedzę i mnie to "ciśnie". Proszę o poradę co mam dalej z taką diagnoza robić? pozdrawiam

Lek. Artur Jeliński Urolog

Prosze pana leczanie na odleglos to jak omawianie pogody bedac w zamknietm pokuji przy zpalniu stercza przyjmuje sie leki np prostamolun i p.zpalne od bispetolu po np cipronexale to i tak musi pan uzgodnic z lekarzem leczacym