Zwężenie krążków, podwyższony cholesterol i trójglicerydy
Witam,mam raka szyjki,zwężenie krążków c4,5,6,podwyż. cholesterol i trójglicerydy,czasami niedokrwistość,depresję 2-biegunową,RTG płuc i seca wykazało zrost przeponowo-sercowy,zawroty głowy czasami.Robiono mi d-dimery,wynik w normie bo mam ból,kłucia,szarpania w mostku,ból w okolicy serca,ramie ,szyi,obojczyk i L.str.pleców.Przeżyłam 7m temu szok po śmierci samob.brata,nie wiem moze serce,kardiolog w sob.robi mi echo,teraz cos mam w tchawicy i wrazenia podnoszenia się do gardła,brak tlenu czasem

KOBIETA, 47 LAT ponad rok temu
Choroba niedokrwienna serca
Zespół objawów spowodowany niedokrwieniem mięśnia sercowego, to choroba niedokrwienna serca. Prof. Tomasz Pasierski opowiada o leczeniu tej przypadłości, będącej zarazem chorobą cywilizacyjną.
Witam Panią Serdecznie,
Dużo się u Pani zadziało i dzieje pod względem zdrowotnym i emocjonalnym.
Myślę, ze bardzo pomocna byłaby dla Pani zwyczajna rozmowa z psychologiem, żeby mogła Pani opowiedzieć o swoich dolegliwościach, przeżyciach i trudnym doświadczeniu, po odejściu Pani brata.
Dlatego bardzo zachęcam Panią do kontaktu z psychologiem, o skierowanie do Poradni zdrowia psychicznego, proszę poprosić lekarza psychiatrę albo lekarza pierwszego kontaktu - w ramach NFZ-tu.
Życzę Pani tylko dobrego zdrowia,
Irena Mielnik-Madej