Zwężenie przestrzeni międzykręgowych a odpowiednie działania

Wynik badaniaRTG .do jakiego lekarza sie udac i czy to cos powaznego .Nieznaczne zwezenie przestrzeni m.kregowychL4-S1...Niewielkie zmiany zwyrodnienowe na przedniobocznych krawedziach trzonow ..Niewielka lewostronna snkolioza ..odcinkowe pypuklenia blaszek granicznych trzonow , mimo tabletek bol kręgosłupa dolnego i przednia czesc lewej nogi na odcinku od kolana do stopy , z gory dziekuje

Aleksander Ropielewski

Proszę skontaktować się z neurochirurgiem. Objawy wskazują na ucisk nerwów rdzeniowych. Odpowiednia rehabilitacja może spowodować ustąpienie lub zmniejszenie się dolegliwości. Jeżeli okaże się nieskuteczna konieczne będzie leczenie operacyjne.