Zwężenie szpar stawowych i podchrzęstny obrzęk szpiku w obwodowych częściach kłykci przyśrodkowych kości udowej i piszczelowej w wyniku RM
WYNIK REZONANSU. ZWĘŻENIE SZPAR STAWOWYCH Z DOMINACJĄ ZWĘŻENIA W PRZEDZIALE BOCZNYM.PODCHRZĘSTNY OBRZĘK SZPIKU W OBWODOWYCH CZĘŚCIACH KŁYKCI PRZYŚRODKOWYCH KOŚCI UDOWEJ I PISZCZELOWEJ.ŁĘKOTKA PRZYŚRODKOWA- UKOŚNE PĘKNIĘCIE W ROGU TYLNYM Z TORBIELĄ ŁĘKOTKI O WYM. 6*5MM .ŁĘKOTKA BOCZNA-CZĘŚCIOWO PRZEMIESZCZONA POZA SZPARĘ STAWOWĄ, BEZ UCHWYTNYCH OGNISK USZKODZENIA.PŁYN W KALETCE BRZUCHATO-PÓŁBŁONIASTEJ.MIERNIE ZWIĘKSZONA ILOŚĆ PŁYNU W JAMIE STAWOWEJ. PROSZĘ JESZCZE RAZ O PORADĘ.

MĘŻCZYZNA, 38 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
82 poziom zaufania
Witam!
Opis badania wskazuje na występowanie licznych nieprawidłowości w obrębie stawu kolanowego. Proszę udać się na wizytę do specjalisty ortopedy, który wdroży odpowiednie postępowanie.