Zwężenie zespolenia przełyku po zabiegu poszerzenia balonem

Tydzien temu mialem wykonane poszerzenie balonem zwezenia zespolenia zolodka z dwunastnica po czesciowej resekcji zoladka (4tyg temu). Jednak zwezenie powrocilo w mniejszym stopniu ale jednak. Jutro mam powtorne poszerzenie balonem.. Czy to juz wystarczy by poszerzenie zostalo optymalne? Czy ponownie moze sie troche zwezyc?

Prawdopodobieństwo nawroty zwężenia po tego typu poszerzeniu jest większe, jeśli od czasu operacji upłynął krótki okres, tak jak u Pana. Być może czekają Pana kolejne zabiegi poszerzania, ale ostatecznie wynik leczenia powinien być dobry.

Nie mogę prognozować , gdyż za mało wiem o istocie i dotychczasowym przebiegu Pana choroby! Proszę wszystko ,jasno omówić z lekarzem prowadzącym , zż