Związek badań krzywej cukrzycowej z poronieniami

Witam, po trzech poronieniach lekarz zlecił mi wykonać badania krzywej insulinowej. Bardzo proszę o interpretację wyników. Krzywa cukrowa 0m (std) 5,1 mmol/l krzywa cukrowa 120m (std) 5,6 mmol/l insulina poziom wyjściowy 4,1 ulU/ml insulina poziom po 120 min. 37,3 ulU/ml i jeszcze prolaktyna 330,60 ulU/ml Bardzo proszę o interpretację. Chciałabym dowiedzieć się czy te wyniki mogą powiedzieć coś na temat moich poronień (każde przed 10 tc.). Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam!

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Podane wyniki badań mogą wskazywać na występowanie insulinooporności. Ponadto poziom prolaktyny jest podwyższony. Wskazana jest wizyta kontrolna u lekarza prowadzącego.