Związek na odległość

Jak mądrze budować związek na odległość ? Czy taki związek ma szansę przetrwać ?

Witam,

To, czy taki związek ma szansę przetrwać, zależy od partnerów. Trudno jednak nazwać związek bliskim, jeśli częstotliwość kontaktów jest bardzo mała, gdyż bardzo osłabia to więzi. Niemniej, są osoby, którym to nie przeszkadza. Warto rozważyć, z czym wiąże się taka relacja i czy są Państwo oboje na to gotowi.

Pozdrawiam

Witam,
Pewien etap związku może być na odległość ale trzeba się liczyć z tym że powinien przyjść taki moment kiedy trzeba będzie podjąć decyzję co dalej z tym zrobić.
Należy odpowiedzieć sobie na pytania co dostaję w tym związku a czego nie przez to że dzieli nas odległość. Jeżeli jest to związek na początkowym etapie wartom mieć świadomość ze każde spotkanie może mieć charkter przedłużonej, ekscytującej randki. Pobycie ze sobą dłużej bez rozłąki może nieść za sobą rozczarowania że nie jest już tak kolorowo. Nie należy się tego bać lecz rozmawiać otwarcie o tym co się z Wami dzieje i czego potrzebujecie. Ludzie wchodzą w związki gdyż potrzebują miłości, akceptacji, wsparcia, kontaktu fizycznego - warto jest porozmawiać o tym jak będziecie dawać to sobie na odległość.
Pozdrawiam,
Anna Mochnaczewska