Związek na odległość a brak zaangażowania ze strony partnera

Kontynuując moją wypowiedz chciałam dodać ze jasne rozumiem to wszystko, ale nasze spotkania nie mogą być uzależnione od mojego przyjazdu do kraju. Są pewne rzeczy których nie da się przeskoczyć. Zauważam brak zaangażowania z jego strony a może mi się tylko wydaje?? Nie mam odwagi żeby zakończyć znajomość od tak po prostu ponieważ po ludzku mi zależy.

osoby, ktore sa w zwiazkach na odleglosc maja pewne nieswiadome motywacje, aby w zwiazku nie byc (np.lęk przed bliskoscia, nieakceptowanie siebie, czy wiele innych).zamiast zajmowac sie zaangazowaniem ze str partnera, lepiej przyjrzec sie sobie: dlaczego wybralam takiego partnera i w takiej sytuacji, do czego dążę, a czego unikam oraz co mam w sobie zmienic, aby byc szesliwa.pozdrawiam serdecznie, Violetta Ruksza

Witaj
Warto zadać sobie pytanie czy w podobny sposób zależy też drugiej stronie. Za zaangażowanie i relację obie strony odpowiadają po równo. Może warto porozmawiać że Pani zależy i ciekawe co odpowie partner?. Czasem nie warto tkwić w relacji tylko dlatego że boimy się samotności.
pozdrawiam
anna suligowska