Zapytaj lekarza

1 , 0 2 5 , 0 3 4

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Związek na odległość i tęsknota za partnerem

Witam serdecznie, Mam 25lat,ogólnie jestem osoba która twardo stąpa po ziemi i mam problem, który nie daje mi funkcjonować.Jestem od 2lat w związku z mężczyzną,który jest starszy ode mnie o 25lat.Jednak nigdy z nikim nie czułam sie tak dobrze.w tym roku kończę studia w Polsce on jest Szkotem,tak więc żyjemy na odległość.Jestem obecnie na wyspach,jednak jak musi wyjechać na 2dni i wiem ze sie nie zobaczymy to chodzę i nawet nie płaczę,ale ryczę.nie potrafię nic zrobić bo tęsknię za nim bardzo.
KOBIETA, 25 LAT ponad rok temu

Pierwsze wrażenie a dłuższe poznanie

Witam serdecznie, Rozumiem, że rozłąką z ukochaną osobą jest bardzo trudnym doświadczeniem. Jednak postaraj się spojrzeć na to z trochę innej strony. Potraktuj ten czas, jako moment tylko dla siebie, na rozwijanie swoich zainteresowań, hobby, samorozwój. Może jest coś, na co nigdy nie miałaś czasu, a co zawsze chciałaś zrobić? Pozdrawiam

Absolwentka psychologii Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie.
0

Witam. Przyzna Pani,że to dość silne emocje,jak na 2 dni rozłąki. Dlatego moja rada jest taka: proszę spróbować odpowiedzieć sobie na pytanie, czy na pewno chodzi o tego mężczyznę? To znaczy, czy te emocje w gruncie rzeczy nie zostały przeniesione z jakiejś innej relacji? Czy jest/ był ktoś w Pani życiu,za kim mogła Pani bardzo tęsknić. W każdy razie warto poszukać,co kryje się za tą rozpaczą,gdyż jest ona dosyć nietypowa. Dosyć nietypowa jest także różnica wieku pomiędzy Panią a Pani partnerem, może tutaj kryje się odpowiedź. Życzę Pani powodzenia i mniej tęsknoty. Pozdrawiam.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy