Związek oparty na partnerstwie a problemy

Mój problem dotyczy mojego chłopaka. Jestem z nim ale nie wiem czy warto. Nie myśli o przyszłość do wszystkie podchodzi tak jakby mu się wszystko należało i ja mam to mu zapewnić. Mi kazałby pracować byle gdzie ,żeby siebie tylko wywyższyć . Chciałabym stworzyć związek na partnerstwie. Żebyśmy wspólnie dożyli do celów, których on nie ma. Jeśli mowa o ślubie przyszłość to za kilka lat 5,10 nie wiadomo. Nie mogę tyle czekać. Za bardzo się różnimy. To mój kolejny nie udany związek. Co robić?

Witam, radziłbym jednak pójść razem na psychoterapię par. Jeżeli nie będzie chciał
to postawić sprawę ultymatywnie, a jeżeli nadl nie będzie chciał to zakończyć ten związek i koniec.
Pozdrawiam

Jakoś wybrzmiewa mi z Pani wpisu to, że już podjęła pani decyzję. Proszę sobie odpowiedzieć na pytanie co Panią dalej trzyma przy tym mężczyźnie? Strach, wygoda, uzależnienie? Widzi Pani sama, ze nie warto. Co więcej - pisze pani otwarcie co Pani nie pasuje. Mając już podjęta decyzję, dlaczego nie nie chce Pani wprowadzić jej w życie?

Witam,
Opowiada Pani o swojej relacji z partnerem, która nie jest satysfakcjonująca. Ma Pani inne oczekiwania i wizję związku niż mężczyzna, z którym się Pani związała. On z kolei cały czas udowadnia Pani, że obecna relacja nie jest dla niego na tyle wiążąca i ważna jak dla Pani. Sama Pani mówi, że nie ma czasu, że to kolejny nieudany związek - to tak jakby Pani znała odpowiedź na swoje pytanie: "co robić?".
Kobietom często brakuje wiary w siebie i swoje możliwości, przez co trwają w relacjach, które je niszczą. Proszę zastanowić się jaki naprawdę jest ten związek - czy podejmowała Pani próby rozmowy z partnerem i jakie przyniosły rezultaty. Jeżeli to nie pomoże, warto porozmawiać z psychologiem, który pomoże Pani zwiększyć pewność siebie i polepszyć funkcjonowanie w relacjach.
Zapraszam na rozmowę.
Pozdrawiam, Magdalena Rachubińska

Dzień dobry. Powinna Pani skorzystać z konsultacji psychoterapeuty, wspólnie zastanowić się co powoduje, że jest Pani z takim partnerem, co pod tą relacją się kryje. Jeżeli zdecyduje się Pani zostać z obecnym chłopakiem, na pewno zyska Pani większy wgląd w swoje potrzeby oraz rozumienie związku. Jeśli zdecyduje się Pani odejść od obecnego partnera, będzie Pani łatwiej dostrzegać różne zagrożenia. Pozdrawiam

http://psychoterapia-krakow.net/