Związek z chłopakiem chorym na depresję

Witam, nie wiem co z sobą zrobić, więc swoje pytanie kieruję tutaj. Od pół roku spotykam się z chłopakiem, nigdy jeszcze nie zależało mi na nikim tak bardzo jak na nim. Jednak często miałam wrażenie, że on tego nie odwzajemnia, albo w ogóle że coś jest z nim nie tak. Kilka dni temu przyznał mi się, że ma depresję, przyjmuje leki. To wytłumaczyło wszystkie jego zachowania. Ale nie wiem czy dam radę być z nim. Odkąd się dowiedziałam ciągle płaczę. Co mam zrobić?

Witam. Należy zadać sobie pytanie dokładnie z jakiego powodu Pani ciągle płacze? Proszę się zastanowić czego Pani oczekuje. Następnie zebrać się na szczerą rozmowę z chłopakiem. Porozmawiać o jego chorobie i uczuciach, o Pani obawach i lękach.