Związek z chłopakiem chorym na depresję i zmiana relacji

Witam serdecznie. Jestem z chłopakiem posiadającym wedlug psychologa depresje. Stal się bardzo obojętny w stosunku do mnie, nic mu się nie chce co ze mna związane, nie chce mu się starac, okazywać zainteresowania moja osoba..- wiem ze to objawy wystepujace przy depresji, ale tak jest tylko w stosunku do mnie.. przy znajomych jest wesoły, rozmowny, stara się o to aby inni byli z niego zadowoleni itp. - czy to na pewno depresja skoro taki stosunek jest tylko do mojej osoby.. bardzo proszę o odpowi

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza