Związek z chłopakiem zażywającym narkotyki

bylismy3 lata mamy dziecko niestety ostatni miesiac nan stop cpal . jak o cos pytam strasznie mnie wyzywa kaze sp. pozniej nagle chce sie spotkac czy odzywa sie a ja glupia juz . Poza tym kaze mi sie zminic chodzi o to ze mam nie pytac nie byc ciekawska nie wracac do tego co bylo staram sie ze wszystkich sil zmienic ale zawsze cos nowego powstaje albo za nic mnie wyzywa . wczesniej bral amfetamine ale teraz zaczal tez palic i chcial by zebym sie na jego palenie zgodzila mowi ze to nic zlego

Jest Pani młodą kobietą, młodą matką, nawet bardzo młodą matką. Może warto posłuchać swojego chłopaka w takim sensie, żeby Pani mogła zmienić swoje życie na tyle, żeby żyć ale dla siebie, dla dziecka. Może warto ze wszystkich sił zmieniać się nie po to, żeby siebie dostosowywać do uzależnionego człowieka a dla siebie z szacunku i miłości do siebie. Wydaje mi się, że ważne byłoby poszukać dla siebie wsparcia w postaci psychoterapii, żeby mogła Pani z pomocą terapeuty utrzymać dobry dla siebie kierunek zmian. Pozdrawiam

Witam. Znalazła się Pani w bardzo trudnej sytuacji. Jesteście bardzo młodzi, macie dziecko, a dziecko nie ma domu, w którym znajdzie poczucie bezpieczeństwa. Myślę, ze mogłaby Pani zgłosić się do psychologa i porozmawiać o swojej i dziecka sytuacji, porozmawiać o swoich emocjach. W dodatku jest Pani poniżana, dochodzi do przemocy psychicznej. Proszę znaleźć w internecie : "Niebieską Linię" i zatelefonować do nich. Zajmują się udzielaniem pomocy osobom doznającym przemocy w rodzinie. W dodatku za darmo. Powodzenia