Zapytaj lekarza

1 , 0 2 3 , 0 7 9

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Związek z mężczyzną, który ukrywa przeszłość

Mam na imie Irena, 41 lat. Chciala bym zalozyc rodzine, ale czuje strach. Rok temu zamieszkalam z nowym facetem ktory ukryl przede mna swoja przeszlosc(romans, obecnosc ex,flirty z mlodymi kobietami. Nie jestem zazdrosna o nikogo z jego przeszlosci,ale nie podoba mi sie ze nie powiedzial mi prawdy. Problem polega na tym ze jego ex probuje ingerowac w nasze zycie i jest agresywna w stosunku do mnie. To jest kobieta z kryminalna przeszloscia. Czy jest sens kontynuowac ten zwiazek?
KOBIETA ponad rok temu

Różnica między grzybami halucynogennymi a neurotropowymi

Witam serdecznie, Pyta Pani czy jest sens kontynuować ten związek. Nikt nie może Pani odpowiedzieć na to pytanie - to czy Pani zostanie czy odejdzie musi być tyko i wyłącznie Pani decyzją. Proszę się zastanowić, czy jest Pani w stanie zapomnieć o przeszłości Pani partnera i czy Pani partner jest w stanie zerwać ze swoją przeszłością. Pozdrawiam

Absolwentka psychologii Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie.
0

Witam Panią serdecznie rozumiem, że Pani strach może być spowodowany nie tylko tym, że mężczyzna, z którym się Pani związala ukrywa różne fakty na swój temat, ale i z zachowaniem jego byłej partnerki. Chęć założenie rodziny jest naturalna, ale warto się przyjglądać osobie, z którą chce się związać. Nie wiem jak Pani partner reaguje na zachowania ex partnerki, czy wspiera Panią, czy dotąd mogła Pani mu ufać? Musi Pani to przemyśleć czy wiąże się z tym mężczyzną, bo go kocha, czy dlatego, że chce Pani założyć rodzinę? Być może Pani ogólnie boi się założyć rodzinę i nieświadomie wybiera takiego męzczyznę, z którym się to nie udaje? Jak się Pani czuje przy tym mężczyźnie? Warto szczerze sowbie odpowiedzieć na te pytania i być może wtedy pojawi się odpowiedź czy jest sens kontynuować ten związek.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy