Związek z mężczyzną znęcającym się psychicznie

czy taki człowiek który sie zneca i pózniej wie ze kobieta jest slina i moze wygonic go z domu , to nie wie na poczatku co robic a pózniej moze jednak zaatakowac , chodzi o znecanie sie psychiczne. Mimo tego ze wie ze chce sie z nim rozwiesc, ale on nie szykuje sie do wyprowadzki i zmiany zycia , pracuje w mojej firmie , nie szuka pracy , chce mnie udobruchac?

Dzień dobry,

Proszę udać się do Ośrodka Interwencji Kryzysowej, gdzie może Pani osobiście porozmawiać z psychologiem, a także uzyskać pomoc prawną/socjalną.