Związek z osobą uzależnioną od alkoholu

Witam. Otóż żyję 18 lat w związku z osobą uzależnioną od alkoholu, która od 2 lat jet nie pijącym alkoholikiem. Uczestniczył przez rok w terapii, ja również. Pochłonęło to sporą ilość pieniędzy i skończyło się niefortunnie bo terapeutka zaczęła nas traktować jak bank. Oboje zakończyliśmy terapię. Incydent alkoholowy się nie powtórzył za to mój partner przerzucił się na kobiety... Nie mam już siły walczyć o nas, ani zostawić dorobek życia i wyjść z reklamówką...Nie wiem co robić.. Proszę o pomoc.

Dzień dobry,

Trudno odnieść się do oskarżeń przy tak niewielkiej ilości informacji, natomiast Państwo NIE zakończyli terapii a ją PRZERWALI.
W Polsce, szczególnie dla osób uzależnionych od alkoholu i ich bliskich, istnieje dużo BEZPŁATNYCH ośrodków, w których można podjąć leczenie. Stąd, proszę znaleźć Poradnie Leczenia Uzależnień i kontynuować leczenie.