Zapytaj lekarza

1 , 0 2 3 , 2 1 5

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Związek z partnerem bez miłości

Jestem od 2 lat w zwiazku,ktory byl troche na sile.(mama tak chciala zeby bylo mi latwiej w zyciu)Mam syna,nie pracuje i boje sie,ze bez tego partnera sobie nie poradze,ze matka bedzie gledzic.Wiem,ze to moje zycie,ale mam strach przed zyciem.Ten facet nie jest ojcem dziecka,jest jednak bardzo dobry dla mnie i syna.Nie czuje milosci po tym co stalo sie w moim ostatnim zwiazku.Kazdego dnia mecze sie z tym facetem,choc wiem,ze duzo mi pomaga rzeczowo.Nie zdradza mnie z inna.
KOBIETA, 26 LAT ponad rok temu

Objawy somatyczne depresji

Depresja to choroba cywilizacyjna, ale wciąż wiele osób ma trudności z rozpoznaniem jej. Psychiatra Agnieszka Jamroży wyjaśnia, jakie są objawy somatyczne depresji.

Witaj, nie wiem,na jakie pytanie oczekujesz odpowiedzi,więc jedyne,co proponuję,to zdiagnozowanie powodów istniejącej bierności i strachu,o którym piszesz,bo być może są następstwem sytuacji urazowej.Najbardziej jednak jest tutaj problematyczna sprawa dziecka,które wskutek Twojej niedojrzałości lub zagubienia potrzebuje zaufanego opiekuna,tak więc praca nad sobą jest obecnie tymbardziej ważna,że możesz stracić syna. Zachęcam do skorzystania z profesjonalnych form terapii lub pomocy psychologicznej/np.w ramach opieki społecznej ,poradni psychologicznych,poradni prywatnych,organizacji pozarządowych,które zajmują się rodziną lub dziećmi.

Psycholog z uprawnieniami psychoterapeuty i mediatora.
0

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza

Psycholog kliniczny, psychoterapeuta.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy