Związek z partnerem wykazującym agresję

Witam. Jestem Ola i mam 25 lat. Mam 5-letniego synka, ale nie jestem z jego ojcem. Od 5 lat jestem z chłopakiem, który na początku był naprawdę ideałem. Z roku na rok się zmieniał na coraz gorszego. Teraz przy każdej kłótni wyzywa mnie, zdążyło się ze mnie popchnal.. Zdaje sobie sprawę ze powinnam go zostawić ale nie wiem dlaczego nie umiem... Czasami naprawdę mało brakowało ale kiedy wychodził wpadłam w histerie.. Nie wiem dlaczego tak się zachowujeTeraz on widzę ze się staraCo ja mam robić? :(

Witam,
decyzja o rozstaniu zawsze jest trudna. Trzeba się zastanowić, szczególnie, że jest Pani odpowiedzialna nie tylko za siebie ale tez za syna. Mówi Pani, że partner się stara. Jednak wykazuje on zachowania agresywne. Jeżeli chciałaby Pani pozostać w związku radziłabym wizytę i terapeuty par, który pomoże w podjęciu decyzji o terapii (terapia par lub indywidualna).
Pozdrawiam.