Związek z rozwodnikiem

Witam od dwóch lat spotykam się z rozwodnikiem (tyle o nim wiem) bo ukrywa przede mną sprawy związane z rozwodem. Wielokrotnie pytalam co bylo powodem rozpadu małżeństwa ale on uwaza ze to nie moja sprawa. Odkad sie znamy nie poznalam jego przyjaciół, oni wiedza ze istnieje bo slysze jak rozmawia z nimi o mnie przez telefon, znam jego rodzine od poczatku, ale nikt nie porusza tematu rozwodu. Tak jakby nic sie nie stalo. Uwazam ze przeszlosc rzutuje na nasz zwiazek. Nie ufa mi,nie chce małzenstwa

Witam!

Zaufanie to podstawa związku a jeśli były związek jest dla pani mężczyzny związany z negatywnymi uczuciami i jeszcze nie przeszły animozje z nim związane to on nie chce o tym rozmawiać, tym bardziej że na dzień dzisiejszy to pani jest jego partnerką. co do rodziny to bardzo dobrze ,że przy pani nie wspominają tamtego związku, to mówi ,żę mają dużo taktu, co w dzisiejszych czasach jest bardzo pozytywne. A to ,że rozmawia o pani i to pani słyszy to też dobra wiadomość - jest pani dla niego ważna, chyba że treść panią martwi ,ale nie mogę na to odpowiedzieć, bo nic na ten temat pani nie napisała. Dla pani partnera może liczyć się tu i teraz i nie wraca do przeszłości i to może dla pani być wskazówka. Pozdrawiam

Budowanie związku partnerskiego, jeśli brakuje z nim zaufania i poczucia bezpieczeństwa może być trudne. Warto przyjrzeć się temu, co blokuje partnera, a także temu, dlaczego Pani zgadza się na budowanie swojego życia przy ograniczonych informacjach.
Zachęcam do skorzystania z poradni małżeńskiej lub pomocy psychologa zajmującego się terapia par i małżeństw.