Związek z żonatym mężczyzną

wyprowadził z domu i zamieszkał ze mną...tego chce i to miałam na myśli pisząc :ułożyło"bo póki co mieszka jeszcze z zona..dla córki tak twierdzi bo nie umie sobie poradzić..podjąć decyzji i zrobić krok...ze mnie też nie umie zrezygnować..nie wiem co robić

Witam, na ile Pani chroni siebie w tej sytuacji i myśli co dla Pani jest dobre. Mężczyzna z którym, się Pani związała właściwie nie zamknął jednego związku a już rozpoczyna kolejny, w jego sytuacji uporządkowanie spraw wymaga sporo czasu, które mogą wpływać na Państwa związek ( rozwód, opieka nad dzieckiem, Pani kontakty z córką partnera itp.). Przy takim dylemacie, ktoś zawsze będzie miał poczucie niesprawiedliwości. Jeśli nie będzie umiał podjąć ostatecznej decyzji, czy ma Pani w sobie gotowość do czekania, czy też jest jakaś granica (np. czasowa), po której Pani zdecyduje się odejść i dąć sobie szanse na inny związek. Pozdrawiam

Na początek warto się zastanowić, czego by Pani naprawdę chciała, czego oczekuje i potrzebuje i jaka cenę jest Pani wstanie zapłacić. Układ w którym Pani jest zawsze obarczony jest jakąś dozą cierpienia. Pytanie jednak czy radość i satysfakcja je przewyższa? Jak długo jest Pani wstanie funkcjonować w niepewności? Odpowiedzi na te pytania pozwolą Pani zrozumieć siebie i swoje potrzeby, a tym samym podjąć decyzję.