Zwichnięcie barku u 33-latka

Witam, prosze doradzic/poradzic co mam zrobic jeli jestem po 2 urazie barku-zwichniecie 3go stopnia wiezozrostu obojczykowo barkowego- po 1(sierpien 2013) wlozony hook plate, wyciagniety w styczniu 2014, kolejny uraz maj 2014 zastosowany gips z pelotka na 5tyg...potem rechab, ale generalnie na niewiele sie to zdalo, bole, przemieszczanie sie barku itp rzeczy, dyskomfort przy podstawowych czynnosciach. Czy biorac pod uwage, ze to juz 2 x, mozna cos z tym zrobic ?? Serdecznie dziekuje za pomoc!

Renata GrzechociĹska

Witam.
Proponuję wizytę u ortopedy specjalizującego się w nawykowych zwichnięciach bądź chirurgi stawu barkowego. Możliwie, ze konieczne będzie kolejne leczenie chirurgiczne.
Pozdrawiam