Zwichnięcie stawu barkowego na siłowni
Witam. Wlasna glupota spowodowala u mnie zwichniecie stawu barkowego na silowni. Rezonans magnetyczny wykazal : [19:14:31] Uszkodzenie przednio-dolnej części obrabka typu Perthes lub Glad(z podejrzeniem niewielkiego uszkodzenia typu Hill Sachs głowy kości ramiennej). Stozek rotatorow bez cech uszkodzenia! Opinia lekarza w sport klinice zory: Ani slowa nie wspomnial o rehabilitacji poczatkowej czy tez alternatywach. Odpowiedz w stylu operacja i tylko operacja! Czy artroskopia to koniecznosc?

MĘŻCZYZNA, 24 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
82 poziom zaufania
Witam!
Skoro lekarz mający możliwość pełnego zbadania oraz oceny wszystkich wyników badań dodatkowych zadecydował o leczeniu operacyjnym to trudno polemizować z tą decyzją. W razie wątpliwości proszę udać się na wizytę do innego specjalisty w dziedzinie ortopedii.